UA-178422984-2

info@virüsyok.com

Araç Dezenfeksiyonu

Teklif Al!

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile Araç Dezenfeksiyonu

Otomobil, taksi, minibüs, otobüs gibi araçlar hepimizin her gün kullandığı vazgeçilmez birer ulaşım aracıdır. Buralarda kullanılan havalandırmanın bakteri ve mikropların üremesinde uygun bir ortam oluşturduğu ve havanın sürekli devir daim olmasıyla ciddi rahatsızlıklara yol açabildiği kanıtlanmıştır.

30 günden 60 güne kadar kalıcılık
Virüsü yok etmede %100 etkili
Sokağa Çıkma Yasağı Olan Günlerde Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz!

Bu araçları kullanan herkes, daha önce bulundukları yerlerdeki mikropları içeri taşırlar. Özellikle hapşırık ve öksürükle, havada kalabilen virüsler araçtaki kişilerin de aynı havayı soluması ve yüzeylere eliyle temas etmesi sonucunda yayılır. Bu virüsler arasında ölümcül olanlar bile olabilir. Grip, üst solunum yolu rahatsızlıkları, sinüzit, bademcik iltihabı, bronşit, zatürre gibi hastalıkların bulaşmasında araçlar büyük rol oynar.

Dezenfeksiyonda modern uygulamalar sayesinde çocuklarımızın ve ailemizin sağlığına zararı olmayan, kimyasal içermeyen malzemelerle dezenfeksiyon işlemi tamamlanabilmektedir.

Özellikle araçlarda bulunan oto kokuları ve yüzey/kumaş temizleyici profesyonel olmaya ürünler, içlerindeki zararlı maddeler nedeniyle sağlıklarımızı tehdit etmektedir. Bazı temizleyiciler ellere ve sonra yiyeceklere bulaşarak ya da solunum yolumuzdan vücudumuza girerek kanser riskini bile arttırabilmektedir.

Bu gibi hastalıklar ve istenmeyen durumların oluşmadan önce vücuda girmesi engellenerek birer salgın haline gelmeleri engellenmelidir.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi Etkisi

  • Mantar, virüs, küf, mantar ve mikroorganizmaları kendine çekerek yok eder.

  • Hoş olmayan küf, rutubet, ter, sigara gibi kokuları ortadan kaldırır. Koku döşeme içinde değilken bile kapaklanmış kokuları yok edip oluşmasını engeller.

  • İnsan sağlığına büyük zararı olan alkol, amonyak, antibiyotik ve triklozan gibi kimyasallara yer yoktur. Üretim ve tüketiminde hiçbir canlıya zarar vermediği ve alerji yaratmadığı resmi kurumlar tarafınca belirlenmiştir.

    • Halk arasında “klima mikrobu” gibi mikropların filtre üzerinde gelişmesini ve çoğalmasını engeller.

  • Antimikrobiyel etkiye sahiptir.

  • Kokusu yoktur. Kokuyu maskelemek yerine yok eder ve uzun süre etkisini korur.

ARAÇLARA ÖZEL DEZENFEKSİYON PAKETLERİ

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan testler ve incelemeler sonucunda koronavirüse %100 etki yaptığı kanıtlanmış olup bakanlık tarafından %100 onay verilmiştir.

Sokağa çıkma yasağı olan günlerde hizmet vermeye devam etmekteyiz!

Nano Gümüş İyon Teknolojisi

Nano gümüş iyonları içeriğindeki gümüşün iyonlaşması sayesinde yüzeylerde uzun süreli anti-bakteriyel koruma sağlar. Ar-Ge ve patentinin özelliği sayesinde anti-bakteriyel etki göstermekte; etraftaki bakterileri kendine çekerek yok edebilmektedir.

Yüzeylere el değmeden, soğuk sisleme yöntemi ile uygulanır. Tüm kapalı alanlar ve yüzeyler uzun süreli koruma altına alınır.
Nano teknoloji sayesinde gümüşün yüzey alanı arttırılarak etkenliği 1000 kat arttırılması ancak aktif madde kullanımının minimumda kalması sağlanmıştır. Böylece yüzeylere ve çevreye, minimum aktif madde ile maksimum etkenlik sağlanmış olur.

Yüksek düzey geniş spektrumlu etkisi ile gram pozitif, gram negatif bakteri ve virüslere etki eder, çoğalmalarına engel olur. Kokusuzdur. Çevreye, insanlara ve hayvanlara zarar vermez. Biyosidal ruhsat risk ibaresi boştur. Yüzeylerde korozif etki yapmaz, leke bırakmaz. Tekrar silmenize ve sıvama işlemleri yapmanıza gerek kalmaz. İdeal bir dezenfektandır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uygulama öncesinde herhangi bir hazırlık yapmam gerekiyor mu?

Uygulama öncesinde, uygulama yapılacak yerde açık gıda bırakılmaması tavsiye edilmektedir. Kapalı dolap kapakları ve ayakkabılık kapakları açılarak, dolap içleri dezenfekte edilecektir.

Temizlik uygulaması ne sıklıkla yapılmalıdır?

Her yaşam alanının risk derecesine göre uygulama sıklığı değişiklik göstermektedir. Yüksek risk derecesindeki ameliyathaneler, enfeksiyon üniteleri, karantina bölgeleri, yoğun bakım üniteleri, evde bakılan hasta odaları 20 günde veya ayda bir kere;

Orta risk derecesindeki toplu taşıma araçları, sosyal tesisler, hava limanı meydan ve lounge’ları, toplu görüşme alanları, otel odaları 1 veya 1.5 ayda bir kere;

Anaokulları, ofisler, yaşam alanları ve evlere ise 3 ayda bir uygulama yapılmalıdır.

Nano gümüş iyon teknolojisi nedir?

Nano gümüş iyon teknolojisi, gümüş iyonlarının milimetrenin milyonda birine indirgenmesi ile yüzey alanını arttırarak uzun süreli anti-bakteriyel etki göstermesi için geliştirilmiş yüksek teknoloji ürünü nano dezenfektandır. Biyo–sentez know-how’ı kullanılarak en saf haline getirilir.

Dezenfeksiyon Nedir?

Dezenfeksiyon, patojen (hastalık yapıcı) mikroorganizmaların öldürülmesi veya çoğalmalarının durdurulması işlemidir.

Shopping Cart
There are no products in the cart!
Continue Shopping
0
Sohbet Başlat
1
Merhaba!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?