UA-178422984-2

info@virüsyok.com

Ev Dezenfeksiyonu

Teklif Al!

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile Ev Dezenfeksiyonu

Evlerimiz ne kadar sık temizlenirse temizlensin ne yazık ki yüzeylerin sadece dörtte biri temizlenebilmektedir. Özellikle duvarlar, tavanlar ve birçok yüzey temizlenemediği gibi mikropların çoğalmasına da uygun ortam yaratılmaktadır. Aynı şekilde tekstil yüzeyler de iyi temizlenemediği sürece bakterilerin çoğalmasına neden olur.

30 günden 60 güne kadar kalıcılık
Virüsü yok etmede %100 etkili
Sokağa Çıkma Yasağı Olan Günlerde Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz!

Temizliğin etkisi sadece anlıktır ve ağırlıklı olarak sadece kir ve toz temizliği yapılabilmektedir. Kullanılan temizleyici malzemelerin büyük bir kısmı uçucu ve kısa süreli etkilidir. Özellikle triklosan, çamaşır suyu, formaldehit gibi kimyasallar sağlığa zararlı olup, kanserojen etki yapabilir. Yüzeylerde bulunan bu kimyasal kalıntıların kuruyarak soluduğumuz havaya karışması, insan sağlığını tehdit eden hastalıklarla karşı karşıya kalmamıza yol açabilir.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile evler artık ameliyathane hijyenine sahip olurken bu uygulama temizlik alışkanlıklarını da değiştirecek; temizlik için devamlı olarak kimyasal malzeme kullanılmak zorunda kalınmayacaktır.

Böylece sağlıklı ve konforlu yaşam alanları oluşturulacak, yaşam kalitesi daha da yükselecektir.

Kimler İçin Uygundur?

 

  • Çocuklu aileler

  • Evcil hayvan besleyenler

  • Hasta bakımı yapanlar

  • Hastaneden eve geçecek hastalar

  • Hamileler

Ev dezenfeksiyonunda uzun süreli hijyen

Halıdan kilime, yataktan yastığa, nevresim içerisinde yer alan battaniyeden tüm ev eşyalarına kadar Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile spreyleme yapılabilir. Bu uygulama eşyaları uzun süreli ve çok etkin bir şekilde anti-bakteriyel hale getirerek yeni mikroorganizma, mantar oluşumlarını engeller ve eşyaları istenmeyen, rahatsız edici kokulardan arındırır.   

Nano Gümüş İyon Teknolojisi yatağınızda, yastığınızda ve etrafta bulunan, uçuşan patojenleri, doğal kokuları da kendisine çekerek yok eder. 

Nano Gümüş İyon Teknolojisi, halı, kilim, yatak, yastık gibi uygulamanın yapıldığı ürünlerde sabunlu – deterjanlı su ile yıkanana, silinene kadar etkilidir. 

Hijyene önem veriyorsanız; hasta olmak istemiyorsanız; evde hayvan besliyorsanız; alerjik yapıdaysanız; bilhassa bebeğiniz, küçük çocuğunuz, hamile eşiniz varsa; trilyonlarca bakteri, mantar, virüs barındıran halıların üzerinde çıplak ayakla yürümekten, çocuğunuzun emeklemesinden, yatmasından; ibadet ederken yüzünüzü, elinizi, ayağınızı insanların, hayvanların bastığı – oturduğu halıya dokundurmaktan çekiniyorsanız; ter, ayak, rutubet kokusunu sevmiyorsanız… Kısacası hijyenik bir ortamda yaşamak istiyorsanız, ev dezenfeksiyonunu ihmal etmeyin.

Yatak-Yastık Hijyeni 

İki yıl boyunca kullanılan yastıkların ağırlıklarının üçte biri ölü ve canlı maytlar, ölü deriler ve bakterilerden oluşur. 

Yatakları ve yastıkları hijyenik hale getirmeden, yastık kılıflarını ve çarşafları değiştirmekle, yataktaki ve yastıktaki bakteri, mantar ve mikropları ve doğal kokuları yok edemezsiniz. Yatak çarşafından ve yastık kılıfından geçen insan teri, ölü deri ve doğal salgılar da zararlı patojenlerin üremesi için mükemmel bir ortam yaratır. 

Yastıklarınız, yataklarınız sürekli dezenfekte edilmiyorsa, aranızda sadece yastık kılıfı ve çarşaf olan bir bakteri, mikrop, mantar denizi üzerindesiniz demektir. 

Nano Gümüş İyon Teknolojisi’nin yapılan testlerde gram pozitif, gram negatif, zarflı, zarfsız bakterileri yok ettiği, etkinliğinin uzun süre sürdüğü raporlanmıştır.

EVLERİNİZ İÇİN ÖZEL DEZENFEKSİYON PAKETLERİ

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan testler ve incelemeler sonucunda koronavirüse %100 etki yaptığı kanıtlanmış olup bakanlık tarafından %100 onay verilmiştir.

Sokağa çıkma yasağı olan günlerde hizmet vermeye devam etmekteyiz!

Nano Gümüş İyon Teknolojisi

Nano gümüş iyonları içeriğindeki gümüşün iyonlaşması sayesinde yüzeylerde uzun süreli anti-bakteriyel koruma sağlar. Ar-Ge ve patentinin özelliği sayesinde anti-bakteriyel etki göstermekte; etraftaki bakterileri kendine çekerek yok edebilmektedir.

Yüzeylere el değmeden, soğuk sisleme yöntemi ile uygulanır. Tüm kapalı alanlar ve yüzeyler uzun süreli koruma altına alınır.
Nano teknoloji sayesinde gümüşün yüzey alanı arttırılarak etkenliği 1000 kat arttırılması ancak aktif madde kullanımının minimumda kalması sağlanmıştır. Böylece yüzeylere ve çevreye, minimum aktif madde ile maksimum etkenlik sağlanmış olur.

Yüksek düzey geniş spektrumlu etkisi ile gram pozitif, gram negatif bakteri ve virüslere etki eder, çoğalmalarına engel olur. Kokusuzdur. Çevreye, insanlara ve hayvanlara zarar vermez. Biyosidal ruhsat risk ibaresi boştur. Yüzeylerde korozif etki yapmaz, leke bırakmaz. Tekrar silmenize ve sıvama işlemleri yapmanıza gerek kalmaz. İdeal bir dezenfektandır.

Ev Dezenfeksiyonu  İle İlgili Merak Edilenler

Uygulaması ne sıklıkla yapılmalıdır?

Her yaşam alanının risk derecesine göre uygulama sıklığı değişiklik göstermektedir. Yüksek risk derecesindeki ameliyathaneler, enfeksiyon üniteleri, karantina bölgeleri, yoğun bakım üniteleri, evde bakılan hasta odaları 20 günde veya ayda bir kere;

Orta risk derecesindeki toplu taşıma araçları, sosyal tesisler, hava limanı meydan ve lounge’ları, toplu görüşme alanları, otel odaları 1 veya 1.5 ayda bir kere;

Anaokulları, ofisler, yaşam alanları ve evlere ise 3 ayda bir uygulama yapılmalıdır

Uygulama öncesinde herhangi bir hazırlık yapmam gerekiyor mu?

Uygulama öncesinde, uygulama yapılacak yerde açık gıda bırakılmaması tavsiye edilmektedir. Kapalı dolap kapakları ve ayakkabılık kapakları açılarak, dolap içleri dezenfekte edilecektir.

Uygulama süresi ne kadardır ve uygulamadan ne kadar sonra yaşam alanımızı kullanamaya başlayabiliriz?

Uygulama süresi 100 m2’lik bir alan için yaklaşık olarak 10 – 15 dakika arasındadır. Tamamlandıktan 10 dakika sonra sis tabakası çökerek nano gümüş iyonları tüm yüzeylere yapışır ve aktifleşir.

Evlerimizdeki evcil hayvanlarımıza herhangi bir zararı olur mu?

Nano gümüş, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından içme sularında 100 ppm. miktarına kadar tolere edilmiştir. Nano Gümüş İyon Teknolojisi uygulamasında bu oran 80 ppm. yoğunluğundadır. Solunmasında, deriye temasında ya da yutulmasında herhangi bir yan etki yoktur.

Çocuklarımızın bağışıklık sisteminin gelişmesine herhangi bir olumsuz etkisi olur mu?

Çocuklarımızın savunma mekanizmalarının gelişmesi için bakterilere ihtiyaçları vardır. Bu sayede vücutları antikor üreterek salgın hastalıkları daha hafif atlatmalarını ya da bu hastalıklara hiç yakalanmamalarını sağlar. Nano gümüş iyonları yüzeylerde bakteri seviyelerini düşürür ve yeni gelen bakterileri ölüm sürecine sokar. Ancak ortamdaki bakteri sayısı hiçbir zaman sıfırlanmaz. Bakterilerin yaşam ortamları kısıtlanarak hasta edici nüfusuna ulaşmaları engellenir.

İçeriğinde sağlığa zararlı alerjen kimyasal bulunur mu?

Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır. Risk ibaresi sıfırdır. Nano gümüş dünya literatüründe doğal antibiyotik olarak kabul edilir. Dünya sağlık Örgütü (WHO) tarafından içme sularında 100 ppm. gümüş tolere edilmiştir. Nano Gümüş İyon Teknolojisi 80 ppm. nano gümüş içerir. Tüm dünyada nano gümüş hidrojen peroksit, çinko, formaldehit ve türevleri ile kimyasal bileşik halinde üretilirken Nano Gümüş İyon Teknolojisi tüm kimyasal bileşiklerinden arındırılmıştır.

Shopping Cart
There are no products in the cart!
Continue Shopping
0
Sohbet Başlat
1
Merhaba!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?