UA-178422984-2

info@virüsyok.com

Hakkımızda

Virüsyok.com Bir Maxassist Markasıdır 

Belgelerimiz

Virüsyok.com

  Maxassist, kaliteli ve refah yaşamın temel unsurlarından olan temizlik ve hijyen konularında sektörün ihtiyaçları gidermek ve öncüsü olmak hedeflerine odaklanmıştır. Temizlik ve hijyen konusu gün geçtikçe daha da önemli hale gelmektedir. Maxassist olarak daha temiz bir dünyaya sahip olabilmek amacıyla temizlik sektöründe öncü olmaya devam ediyoruz. Alanında uzman ekibimizle dünyadaki gelişmeleri yakından izliyor, ihtiyaçlarınıza yönelik hijyen çözümlerini ACIDEX markalı ürünlerimizle hizmetimize sunuyoruz. Hizmet sürecinde ekolojik dengeyi ve insan sağlığını korumak için biyolojik olarak parçalanabilen organik hammaddelerden oluşan üstün performanslı ve çevre dostu ürünler kullanmaktayız.

Kullanmakta Olduğumuz Temizlik Ürünleri ISO 9001:2008 / 14001:2004 /OHSAS 18001:2007 toplam kalite güvencesi, CE Kalite standartları, GİMDES Helal Sertifikası, Gümrük Ticaret Bakanlığı Bildirim Belgesi (146 üründe), VEGAN sertifikası gibi birçok belge ve standardı ile GMP ruhsatına da sahiptir.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi

Piyasadaki bulunan ve muadil olarak kabul edilen tüm ürünler, “sağlık bakanlığı halk sağlığı genel müdürlüğü” onaylı, biosidal ürün niteliğindedir.

Biosidal ürünler sadece, yüzey dezenfeksiyonunda kullanılabilir. Fakat, insanla temas anlamında kullanılmazlar. Dezenfekte amaçlı kullanılacak olan bir ürünün, insana teması da olacaksa, kesinlikle sağlık bakanlığı “ilaç ve tıbbi cihaz kurumundan onay alınması zorunludur.

Gümüş iyonlu süreli kalıcı dezenfektan, insanın el ve yüz dezenfektanı olarak da kullanılabildiğinden dolayı, “ilaç ve tıbbi cihaz kurumundan, cilde temasının sağlığa aykırılığı olmadığı konusunda onaylı ve belgelidir.

MDBK hücre kültürü sistemlerinde Koronavirus ile bir araya getirilen 1/400 titredeki dezenfektanın Antiviral etkinlik çalışmaları sonucu; 100 DKID50 oranındaki Koronavirus’ü %100 oranında bloke ettiği Erciyes Üniversitesi verilerine göre gözlemlenmiş ve tescil edilmiştir.

Belgeler & Sertifikalar

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan testler ve incelemeler sonucunda koronavirüse karşı %100 etkili olduğu kanıtlanmış olup bakanlık tarafından %100 onay verilmiştir.

Shopping Cart
There are no products in the cart!
Continue Shopping
0
Sohbet Başlat
1
Merhaba!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?