UA-178422984-2

info@virüsyok.com

Okul/Kreş Dezenfeksiyonu

Teklif Al!

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile Okul/Kreş Dezenfeksiyonu

Çocuklarımız, geleceğimiz ve en değerli varlıklarımızdır. Onların sağlıkları her şeyden daha önemlidir. Her sene tedavilere karşı direnç kazanan virüs salgınları tekrar tekrar çocuklarımızı ve dolayısıyla bizleri etkilemekte; sağlık harcamalarımızı, iş ve moral kayıplarımızı arttırmaktadır.

30 günden 60 güne kadar kalıcılık
Virüsü yok etmede %100 etkili
Sokağa Çıkma Yasağı Olan Günlerde Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz!

Yaşam alanlarımızı temizlemek, sağlıklı beslenmek ve aldığımız diğer önlemler çoğunlukla salgın hastalıkların önüne geçememektedir. Çözüm ise modern dezenfeksiyon yöntemlerinden biri olan Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile yaşam alanlarımızdaki tüm yüzeylerini uzun süreli olarak anti bakteriyel hale getirmektir.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile virüs ve bakteriler uzun süreli olarak yok edilmekte; çoğalmaları sınırlandırılarak hasta edici nüfusa ulaşmaları engellenmektedir. Bu sayede çocuklarımızın savunma mekanizmaları(?) gelişmekte ve hasta olma sıklıkları azalmaktadır. Okullarda yer alan her yüzey bir ameliyathane kadar hijyenik hale getirilerek çocuklarımız hastalanmadan gerekli koruma sağlanmaktadır. 

Evlerimiz, iş yerlerimiz ve okul servisleri de bu teknoloji sayesinde dezenfekte edilebilmekte; bu sayede anti-bakteriyel koruma etkisi kat be kat arttırılmaktadır.

Okulunuzu 6 Ay Boyunca Salgın Hastalıklardan Koruyabilirsiniz.
Nano gümüş iyon teknolojisi sayesinde uzun süreli anti-bakteriyel koruma sağlanabilir.

Uygulama öncesinde ve sonrasında risk analizi yapılır ve raporlanır

  • Görsel sertifika, stickerlar

  • Okul adına özel veli bilgilendirme e-postası

  • 2 adet servisin ücretsiz dezenfekte edilmesi

Kampanya koşullarına ait hakları saklıdır. İçeriği güncellenir ve değiştirilebilir.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi

Nano gümüş iyonları içeriğindeki gümüşün iyonlaşması sayesinde yüzeylerde uzun süreli anti-bakteriyel koruma sağlar. Ar-Ge ve patentinin özelliği sayesinde anti-bakteriyel etki göstermekte; etraftaki bakterileri kendine çekerek yok edebilmektedir.

Yüzeylere el değmeden, soğuk sisleme yöntemi ile uygulanır. Tüm kapalı alanlar ve yüzeyler uzun süreli koruma altına alınır.
Nano teknoloji sayesinde gümüşün yüzey alanı arttırılarak etkenliği 1000 kat arttırılması ancak aktif madde kullanımının minimumda kalması sağlanmıştır. Böylece yüzeylere ve çevreye, minimum aktif madde ile maksimum etkenlik sağlanmış olur.

Yüksek düzey geniş spektrumlu etkisi ile gram pozitif, gram negatif bakteri ve virüslere etki eder, çoğalmalarına engel olur. Kokusuzdur. Çevreye, insanlara ve hayvanlara zarar vermez. Biyosidal ruhsat risk ibaresi boştur. Yüzeylerde korozif etki yapmaz, leke bırakmaz. Tekrar silmenize ve sıvama işlemleri yapmanıza gerek kalmaz. İdeal bir dezenfektandır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uygulama öncesinde herhangi bir hazırlık yapmam gerekiyor mu?

Uygulama öncesinde, uygulama yapılacak yerde açık gıda bırakılmaması tavsiye edilmektedir. Kapalı dolap kapakları ve ayakkabılık kapakları açılarak, dolap içleri dezenfekte edilecektir.

Temizlik uygulaması ne sıklıkla yapılmalıdır?

Her yaşam alanının risk derecesine göre uygulama sıklığı değişiklik göstermektedir. Yüksek risk derecesindeki ameliyathaneler, enfeksiyon üniteleri, karantina bölgeleri, yoğun bakım üniteleri, evde bakılan hasta odaları 20 günde veya ayda bir kere;

Orta risk derecesindeki toplu taşıma araçları, sosyal tesisler, hava limanı meydan ve lounge’ları, toplu görüşme alanları, otel odaları 1 veya 1.5 ayda bir kere;

Anaokulları, ofisler, yaşam alanları ve evlere ise 3 ayda bir uygulama yapılmalıdır.

Nano gümüş iyon teknolojisi nedir?

Nano gümüş iyon teknolojisi, gümüş iyonlarının milimetrenin milyonda birine indirgenmesi ile yüzey alanını arttırarak uzun süreli anti-bakteriyel etki göstermesi için geliştirilmiş yüksek teknoloji ürünü nano dezenfektandır. Biyo–sentez know-how’ı kullanılarak en saf haline getirilir.

Dezenfeksiyon Nedir?

Dezenfeksiyon, patojen (hastalık yapıcı) mikroorganizmaların öldürülmesi veya çoğalmalarının durdurulması işlemidir.

İHTİYACINIZA YÖNELİK DEZENFEKSİYON PAKETLERİ

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan testler ve incelemeler sonucunda koronavirüse %100 etki yaptığı kanıtlanmış olup bakanlık tarafından %100 onay verilmiştir.

Sokağa çıkma yasağı olan günlerde hizmet vermeye devam etmekteyiz!

Shopping Cart
There are no products in the cart!
Continue Shopping
0
Sohbet Başlat
1
Merhaba!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?