UA-178422984-2

info@virüsyok.com

Restoran/Kafe Dezenfeksiyonu

Teklif Al!

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile Restoran-Kafe Dezenfeksiyonu

Restoran ve kafeler, sosyal hayatta insanların buluşma ve eğlence noktaları olduğundan bu mekanlarda hijyen kurallarına ekstra özen gösterilmelidir. Restoran ve kafelerde yapılacak dezenfeksiyon işlemleri hem müşterilerin hem çalışanların sağlıkları açısından hayati derecede önemlidir.

30 günden 60 güne kadar kalıcılık
Virüsü yok etmede %100 etkili
Sokağa Çıkma Yasağı Olan Günlerde Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz!

Sandalye ve masalar kullanan her müşteriden sonra dezenfekte edilmelidir. Tuz, karabiber, ketçap, mayonez, peçete, ıslak mendil gibi her masada bulunan malzemeler tek kullanımlık olarak sunulmalıdır. Ortamdaki tüm yüzeyler ile hazırlama ve servis esnasında kullanılan araç-gereçler düzenli olarak dezenfekte edilmelidir.

Çalışma ortamları, tuvaletler, merdiven korkulukları, armatürler, yemekhaneler, bar, kafe ve restoranlar, deneme kabinleri, kapı kolları, turnikeler, asansörler gibi alanlarda insan teması çok sık olur. Buraların hijyenine dikkat edilmeli, bakterileri öldürecek şekilde her gün ve hatta mümkünse gün içinde birkaç kez temizlenmelidir. 

Çalışanlar çalışma ortamlarına girmeden ve işten çıkmadan önce temel sağlık kontrollerinden geçirilmelidir. Sipariş üzerine ürün teslim etmek veya bir hizmet sunmak için gelen tedarikçi elemanları da Sağlık Bakanlığı’nın tedbirlerine uygun olarak kontrol edilmeli ve sonrasında gerekliyse içeri alınmalıdır.

İşletmenizi Ay Boyunca Salgın Hastalıklardan Koruyabilirsiniz.
Nano gümüş iyon teknolojisi sayesinde uzun süreli anti-bakteriyel koruma sağlanabilir.

Uygulama öncesinde ve sonrasında risk analizi yapılır ve raporlanır

  • Görsel sertifika, stickerlar

  • İşyeri adına özel çalışan bilgilendirme e-postası

  • 2 adet aracın ücretsiz dezenfekte edilmesi

Kampanya koşullarına ait hakları saklıdır. İçeriği güncellenir ve değiştirilebilir.

RESTORAN-KAFELERE ÖZEL DEZENFEKSİYON PAKETLERİ

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan testler ve incelemeler sonucunda koronavirüse %100 etki yaptığı kanıtlanmış olup bakanlık tarafından %100 onay verilmiştir.

Sokağa çıkma yasağı olan günlerde hizmet vermeye devam etmekteyiz!

Nano Gümüş İyon Teknolojisi

Nano gümüş iyonları içeriğindeki gümüşün iyonlaşması sayesinde yüzeylerde uzun süreli anti-bakteriyel koruma sağlar. Ar-Ge ve patentinin özelliği sayesinde anti-bakteriyel etki göstermekte; etraftaki bakterileri kendine çekerek yok edebilmektedir.

Yüzeylere el değmeden, soğuk sisleme yöntemi ile uygulanır. Tüm kapalı alanlar ve yüzeyler uzun süreli koruma altına alınır.
Nano teknoloji sayesinde gümüşün yüzey alanı arttırılarak etkenliği 1000 kat arttırılması ancak aktif madde kullanımının minimumda kalması sağlanmıştır. Böylece yüzeylere ve çevreye, minimum aktif madde ile maksimum etkenlik sağlanmış olur.

Yüksek düzey geniş spektrumlu etkisi ile gram pozitif, gram negatif bakteri ve virüslere etki eder, çoğalmalarına engel olur. Kokusuzdur. Çevreye, insanlara ve hayvanlara zarar vermez. Biyosidal ruhsat risk ibaresi boştur. Yüzeylerde korozif etki yapmaz, leke bırakmaz. Tekrar silmenize ve sıvama işlemleri yapmanıza gerek kalmaz. İdeal bir dezenfektandır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uygulama öncesinde herhangi bir hazırlık yapmam gerekiyor mu?

Uygulama öncesinde, uygulama yapılacak yerde açık gıda bırakılmaması tavsiye edilmektedir. Kapalı dolap kapakları ve ayakkabılık kapakları açılarak, dolap içleri dezenfekte edilecektir.

Temizlik uygulaması ne sıklıkla yapılmalıdır?

Her yaşam alanının risk derecesine göre uygulama sıklığı değişiklik göstermektedir. Yüksek risk derecesindeki ameliyathaneler, enfeksiyon üniteleri, karantina bölgeleri, yoğun bakım üniteleri, evde bakılan hasta odaları 20 günde veya ayda bir kere;

Orta risk derecesindeki toplu taşıma araçları, sosyal tesisler, hava limanı meydan ve lounge’ları, toplu görüşme alanları, otel odaları 1 veya 1.5 ayda bir kere;

Anaokulları, ofisler, yaşam alanları ve evlere ise 3 ayda bir uygulama yapılmalıdır.

Nano gümüş iyon teknolojisi nedir?

Nano gümüş iyon teknolojisi, gümüş iyonlarının milimetrenin milyonda birine indirgenmesi ile yüzey alanını arttırarak uzun süreli anti-bakteriyel etki göstermesi için geliştirilmiş yüksek teknoloji ürünü nano dezenfektandır. Biyo–sentez know-how’ı kullanılarak en saf haline getirilir.

Dezenfeksiyon Nedir?

Dezenfeksiyon, patojen (hastalık yapıcı) mikroorganizmaların öldürülmesi veya çoğalmalarının durdurulması işlemidir.

Shopping Cart
There are no products in the cart!
Continue Shopping
0
Sohbet Başlat
1
Merhaba!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?