UA-178422984-2

info@virüsyok.com

Tüm Yaşam Alanlarında Dezenfeksiyon

Teklif Al!

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile Tüm Sosyal Alanlarda Dezenfeksiyon

Virüsyok.com uzman ekibi ile tüm özel ve kamu alanlarında, bakteri ve virüslere karşı %100 koruma sağlayan dezenfeksiyon ürünleri ile yanınızda. Tüm fabrikalar, plazalar ,siteler, spor salonları, oteller, camiler, tren ve metrolar, alışveriş merkezleri gibi kalabalık alanlarda sağlığınız için çalışıyoruz.

30 günden 60 güne kadar kalıcılık
Virüsü yok etmede %100 etkili
Sokağa Çıkma Yasağı Olan Günlerde Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz!

Sosyal alanlar, günlük yaşamımızda sıkça ziyaret ettiğimiz, kullandığımız, alışveriş yaptığımız, yemek yediğimiz, çalıştığımız günlük yaşamın çoğunlukla vakit geçirdiğimiz mekanlardır. Yüzlerce insanın aynı anda kapalı ortamda vakit geçirmesi, mesafenin yakınlaşması ve aynı havanın solunması sebebi ile sağlığımızı risk altında bırakabilecek mikroorganizmaların veya virüslerin üremesine sebep olabilir.

Özellikle mevsimsel hastalıklar ve 2020 yılının en ciddi bulaşıcı hastalığı olan Korona virüs rahatlıkla etrafa yayılmaktadır. Ortam ve hava dezenfeksiyonu tüm sosyal alanlarda haftalık olarak yaptırılması gereken önemli bir sağlık önlemidir.

Bu ortamların dışında milyonlarca kişinin temas kurduğu toplu taşıma araçları her yolculuk anında bulaşıcı hastalıklara maruz kalabileceğimiz ve dezenfekte edilmesi gereken başka bir sosyal alandır. Tramvay, vapur, teleferik, tren, minibüs, metro, otobüs, taksi, dolmuş gibi toplu taşıma araçlarının sıklıkla temas edilen bölgelerden, oturulan alanlardan ve hatta zemin/tavan döşemelerine kadar dezenfeksiyon yapılması gerekir.

Konaklama, ziyaretler veya toplantı alanları olarak kullandığımız otel, yurt, huzurevi, pansiyon gibi ortak yaşam alanları da bulaşıcı hastalıklar konusunda kritik ortamlardır. Odaların, duşların, salonların, yemekhane ve tuvaletlerin günlük temizliği dışında mutlaka belirlenen sıklıklarda dezenfeksiyon yapılması gereklidir. Sosyal Alanları 6 Ay Boyunca Salgın Hastalıklardan Koruyabilirsiniz.
Nano gümüş iyon teknolojisi sayesinde uzun süreli anti-bakteriyel koruma sağlanabilir.

Maxassist ve Virüsyok ailesi olarak tüm sosyal alanlarda bakteri ve virüslere karşı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış %100 etkili Nano Gümüş iyon teknolojili dezenfeksiyon ürünleri ve deneyimli kadromuz ile sağlığınız için yanınızdayız.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi

Nano gümüş iyonları içeriğindeki gümüşün iyonlaşması sayesinde yüzeylerde uzun süreli anti-bakteriyel koruma sağlar. Ar-Ge ve patentinin özelliği sayesinde anti-bakteriyel etki göstermekte; etraftaki bakterileri kendine çekerek yok edebilmektedir.

Yüzeylere el değmeden, soğuk sisleme yöntemi ile uygulanır. Tüm kapalı alanlar ve yüzeyler uzun süreli koruma altına alınır.
Nano teknoloji sayesinde gümüşün yüzey alanı arttırılarak etkenliği 1000 kat arttırılması ancak aktif madde kullanımının minimumda kalması sağlanmıştır. Böylece yüzeylere ve çevreye, minimum aktif madde ile maksimum etkenlik sağlanmış olur.

Yüksek düzey geniş spektrumlu etkisi ile gram pozitif, gram negatif bakteri ve virüslere etki eder, çoğalmalarına engel olur. Kokusuzdur. Çevreye, insanlara ve hayvanlara zarar vermez. Biyosidal ruhsat risk ibaresi boştur. Yüzeylerde korozif etki yapmaz, leke bırakmaz. Tekrar silmenize ve sıvama işlemleri yapmanıza gerek kalmaz. İdeal bir dezenfektandır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uygulama öncesinde herhangi bir hazırlık yapmam gerekiyor mu?

Uygulama öncesinde, uygulama yapılacak yerde açık gıda bırakılmaması tavsiye edilmektedir. Kapalı dolap kapakları ve ayakkabılık kapakları açılarak, dolap içleri dezenfekte edilecektir.

Temizlik uygulaması ne sıklıkla yapılmalıdır?

Her yaşam alanının risk derecesine göre uygulama sıklığı değişiklik göstermektedir. Yüksek risk derecesindeki ameliyathaneler, enfeksiyon üniteleri, karantina bölgeleri, yoğun bakım üniteleri, evde bakılan hasta odaları 20 günde veya ayda bir kere;

Orta risk derecesindeki toplu taşıma araçları, sosyal tesisler, hava limanı meydan ve lounge’ları, toplu görüşme alanları, otel odaları 1 veya 1.5 ayda bir kere;

Anaokulları, ofisler, yaşam alanları ve evlere ise 3 ayda bir uygulama yapılmalıdır.

Nano gümüş iyon teknolojisi nedir?

Nano gümüş iyon teknolojisi, gümüş iyonlarının milimetrenin milyonda birine indirgenmesi ile yüzey alanını arttırarak uzun süreli anti-bakteriyel etki göstermesi için geliştirilmiş yüksek teknoloji ürünü nano dezenfektandır. Biyo–sentez know-how’ı kullanılarak en saf haline getirilir.

Dezenfeksiyon Nedir?

Dezenfeksiyon, patojen (hastalık yapıcı) mikroorganizmaların öldürülmesi veya çoğalmalarının durdurulması işlemidir.

İHTİYACINIZA YÖNELİK DEZENFEKSİYON PAKETLERİ

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan testler ve incelemeler sonucunda koronavirüse %100 etki yaptığı kanıtlanmış olup bakanlık tarafından %100 onay verilmiştir.

Sokağa çıkma yasağı olan günlerde hizmet vermeye devam etmekteyiz!

Shopping Cart
There are no products in the cart!
Continue Shopping
0
Sohbet Başlat
1
Merhaba!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?